Haber
Nazilli Belediyespor, Diyarbekirspor’u yenerek umut yeşertti
![](https://uskudarhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/nazilli-belediyespor-diyarbekirsporu-yenerek-umut-yesertti-GTO38vEY.webp)
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta Nazilli Belediyespor, Diyarbekirspor’u evinde 2-1 mağlup ettikten sonra kendine geldi. Bu maç öncesinde üst üste Erokspor ve Afyonspor maçlarını kaybederek zirve yarışından uzaklaşan siyah beyazlılar, Diyarbekirspor galibiyetiyle umutlarını tazeledi. Teknik Direktör Şükrü Akar, çok kritik 3 puan aldıklarını belirtti. Yarışın sonuna kadar içinde olacaklarını belirten Akar, “Tüm ekibimi tebrik ediyorum. Önemli bir virajı döndük. Yakalayıp ilerlemeye devam etmeliyiz.”